MVP 2012–renominacja

Z przyjemnością informuję, że zostałem  ponownie nagrodzony MVP w kategorii Visual C# (na rok 2012). Muszę przyznać, że docenienie moich wysiłków (głównie blog i artykuły) jest bardzo motywujące i mam nadzieję, że kolejny rok z MVP będzie jeszcze lepszy. W ciągu ostatniego roku udało mi się osiągnąć regularność w pisaniu postów (co przyczyniło się zapewne do zwiększenia dwukrotnie liczby odwiedzin)  i napisać kilkanaście artykułów. Aktualnie piszę cykl o dobrych i złych praktykach.  Przez ostatnie miesiące skupiałem się głównie na czystym C#, ponieważ jak się okazuje, dobra znajomość języka wymaga masę godzin spędzonych z Reflector’em.  Kolejne artykuły oraz posty również będą dotyczyć czystego języka oraz praktyk z nim związanych.  Do następnego postu!

5 thoughts on “MVP 2012–renominacja”

  1. Gratuluję i ogromnie się cieszę, że znajoma mi osoba została w ten sposób doceniona. Swietna robota!

    Jeśli mogę mieć jakąś uwagę Piotrze to proszę, nie pisz banałów w stylu “ref vs out” bo kazdy szanujacy sie programista to wie z powszechnie dostepnej dokumentacji. Po blogu MVP oczekiwalbym zawilosci MSIL, zabawy z dissassemblerem i optymalizacji (np. pamieciowej) kodu.

  2. Dzieki wszystkim 🙂

    @SirMike:
    Co do postow to zdecydowana wiekszosc postow zawiera bardziej zaawnasowane mechanizmy jak spinning w wielowatkowsci czy sprawy wewnetrzne (IL) w c# (chcoiazby ostatni post o boxing\unboxing) :).
    Ref\out niby banal ale posty pisze na podstawie roznych code review (opensource, inne blogi itp.) i mysle, ze nie zawsze jest to do konca jasne.

Leave a Reply

Your email address will not be published.